HŽ Infrastrukture d.o.o. objavljuje javni natječaj (N-12) za prikupljanje pisanih ponuda za zakup HOTELA DORA u Zagrebu i zakup VILE TOPLICE u Lovranu, koji će biti objavljen u Večernjem Listu od 25.02.2015.g. Cjelovit tekst javnog natječaja bit će objavljen i na web stranici HŽ Infrastrukture d.o.o.www.hzinfra.hr/nekretnine s danom objave natječaja.
Kino Lovran
Galerija Laurus
Knjižnica
Digitalna pristupačnost internet stranice
Ova web stranica koristi kolačiće kako bi vam pružila najbolje moguće korisničko iskustvo prilikom korištenja. Informacije o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku, kao što je prepoznavanje prilikom ponovnog posjeta naše web stranice. To nam pomaže da razumijemo koje odjeljci web stranice su vam najkorisniji. Više o politici zaštite osobnih podataka pregledajte ovdje.
Strogo neophodni kolačići trebaju biti omogućeno cijelo vrijeme kako bi mogli spremiti vaše postavke kolačića
Ukoliko onemogućite ove kolačiće nećemo moći spremiti vaše postavke. To znači da ćete prilikom svake posjete morati odobriti ili blokirati kolačiće.